İŞ VERENLER

 

 

Koordinatörlüğümüzün iş dünyası ile öğrencileri buluşturduğu 3 temel etkinlik türümüz bulunmakta;

1.Kariyer Fuarları: Fuarlarda firmalar, stant açıyor, öğrencilerle görüşüp başvuru formları vb. dağıtabiliyorlar. Dilerlerse istedikleri disiplinlere göre önceden aldığımız öğrenci başvuruları vasıtasıyla onlarla iş veya staj mülakatları da gerçekleştirebiliyorlar. Firmalar tanıtım sunumu, eğitim, kariyer benzeri ya da teknik konularda atölye çalışmaları yapabiliyorlar. Bu tür etkinlikler için her yıl üniversite yönetim kurulu tarafından belirlenen katılım bedeli bulunuyor. Fuarlarımız genellikle Mühendislik-Fen bilimleri ile İktisadi ve İdari Bilimler-Sosyal Bilimler alanlarında gerçekleşmekte olup sağlık, turizm ve iki yılık programlara yönelik de organize edilmektedir. Etkinlik içerikleri fuarlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

kpmi-bilgilendirme1

Kariyer Fuarları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Tanıtım Toplantıları ve Mülakat/Sınav Organizasyonları: Eğer firma yalnızca spesifik bir disiplinle veya konuyla ilgileniyorsa ilgilendiği bölümün öğrencilerinin katılacağı bir tanıtım sunumu organize ediyoruz. Zaman ve lokasyon, ilgili öğrencilere uyacak şekilde ayarlanıyor; dilerse firma yetkilileri bu tanıtımdan sonra öğrencilerle iş/staj Mülakatları da gerçekleştirebiliyor. Bu tür etkinlikler için de her yıl yönetim kurulu tarafından belirlenen katılım bedeli bulunuyor.

kpmi-bilgilendirme  kpmi-bilgilendirme333  kpmi-bilgilendirme444 


Tanıtım Toplantıları                                                             Mülakat Organizasyonları                                     Sınav Organizasyonları

3. İş/Staj İlanları Duyuruları: Firmanın istihdam ihtiyacı ile ilgili duyuru web sitemizde ve ofis panolarımızda yayınlanıyor. İlgili öğrenci/mezun kitlesine mailing yapılıyorve ilgili kitlenin temsilci öğretim elemanına duyuruluyor, ilan afiş vb. bir formattaysa posta yoluyla üniversiteye dağıtılabiliyor. İş ilanları sayfamız için TIKLAYINIZ.

İş/staj ilanıyla ilgili olarak, BURADA yer alan iş; veya BURADA yer alan staj ilan formlarını mümkün olduğunca eksiksiz bir biçimde doldurursanız, ilanınız değerlendirilerek web sitemizde ve çeşitli dijital mecralarımızda ve istediğiniz öğrenci/mezun grubuna mailing yoluyla duyurulmak üzere iletiliyor, ayrıca bölüm temsilcisi hocalarımıza da öğrencilere/mezunlara duyurmak üzere gönderiliyor. Bize formunuzu geri gönderirken ulaşmak istediğiniz istihdam profilinin fakülte/yüksekokul/m.y.okulu, sınıf ve tecrübe yılı vb. bilgilerini lütfen belirtiniz. DEÜ deki akademik birimler için bkz.: www.deu.edu.tr

Firmanızın ilanının her türlü dijital ortamda güncel-geçerli logosu ile yayınlanması için dilerseniz firma logonuzu da gönderiniz. Duyurular ücretsizdir.

İlanınızın son başvuru tarihi olmaması durumunda yayınlandıktan 3 ay sonra ilanınız yayından kalkacaktır. İlanınızın yayınına devam etmek isterseniz tekrar iletişime geçmeniz gerekecek.