Öğrenci Temsilcilerimiz


TEMSİLCİLERİN GÜNCELLENMESİ DEVAM ETMEKTEDİR…

Akademik Birimler Birim Ad Soyad Bölüm/Program
Enstitüler Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Gülten Bilgi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Anabilim Dalı 
Eren Abbas KARACA Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Anabilim Dalı 
Ülgen KESİM KIZILDAĞ Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Anabilim Dalı
Eğitim Bilimleri Enstitüsü Hatice YILDIRIM Aile Eğitimi ve Danışmanlığı 
Gamze KAVAS  Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri
Hakan DİNÇER Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri
Tutku SALIK Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri
Sümeyye HAYTA Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri
Hakan AYDEMİR Çevre Eğitimi 
Hakan GÜL  Çevre Eğitimi 
Zerrin UĞUR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Veli DÜZGÜN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 
Başak SEVMEZ Eğitim Programları ve Öğretim 
Berivan Hazal GÜNEY  Eğitim Yönetimi ve Deneticiliği 
Fatma ERCAN  Eğitim Yönetimi ve Deneticiliği 
Çağatay BAŞOĞLU Eğitim Yönetimi ve Deneticiliği 
Uğur ACAR  Eğitim Yönetimi ve Deneticiliği 
Fadime KIVRAK Resim-İş Öğretmenliği 
Sezen AKSU Müzik Öğretmenliği 
Filiz BAĞCI Müzik Öğretmenliği 
Yasemen DEMİR Fizik Öğretmenliği
Berkay ŞEN Fizik Öğretmenliği
Ali KAYALAR Fen Bilgisi Öğretmenliği 
Ali ÇİYANCI Fen Bilgisi Öğretmenliği
Yağmur YILMAZ Matematik Öğretmenliği 
Cansu KARAGÜLMEZ Kimya Öğretmenliği 
Elif ÇİÇEK Mat. ve Fen Bil. Eğt./Kimya Öğretmenliği 
Hanife GÜNDÜZ Okul Öncesi Öğretmenliği 
Yasemin BİLİR Özel Eğitim 
Ayşe Gül  YILDIZ Özel Eğitim 
Emine KAYA Sınıf Öğretmenliği 
Ayşegül BAYIN  Sınıf Öğretmenliği 
Erim CANTÜRK Coğrafya Öğretmenliği 
Oğuzhan OCAK Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi 
Rumeysa Rabia TAŞ Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi 
Saadet APA ÖZTÜRK İngilizce Öğretmenliği 
Deniz Bilimleri ve Teknoloji Enstitüsü Ayberk SÖZEN Gemi İnşaatı
Ceren COŞKUNIŞIK BOZDAĞ Deniz Jeolojisi ve Jeofiziği
Ahmetcan İMBATESEN Canlı Deniz Kaynakları
Fen Bilimleri Enstitüsü Onur Can DOĞANLAR Bilgisayar Mühendisliği
Cem GÖRENER İstatistik/İstatistik Yüksek 
Beyza YAPICI İstatistik
Şengül KARADERELİ İstatistik/ Veri  Bilimi 
Tuğçe Ş İstatistik/Veri  Bilimi 
Hilmiye Betül DİKMEN Endüstri Müh./Endüstri Mühendisliği
Cansu ÖZÇELİK Makina Müh. / Enerji 
Berkay AÇIK Makina Müh. / Konstrüksiyon ve İmalat 
Adnan MUTLU Makina Müh. / Makina Teorisi ve Dinamiği 
Batuhan YILDIRIM Makina Müh / Mekanik 
Yusuf Mert BAYTOK Makina Müh. / Termodinamik Bütünleşik 
Ali KUYUCUOĞLU Fizik
Ahmet Emrecan ÖKSÜZ Nanobilim ve Nanomühendislik 
Cihan GÜÇÜK Maden Müh./Cevher Hazırlama 
Yasin YILMAZ Bilgisayar Bilimleri 
İsmail CANOĞLU Bilgisayar Bilimleri 
Ecem Büşra HASTÜRK Biyoloji
Esra ŞIRKI Şehir Bölge Planlama 
Ece Nur İLERİ Şehir ve Bölge Planlama/Kentsel Tasarım
Hazal ÖZTÜRK Şehir ve Bölge Planlama/Kentsel Koruma Planlaması 
İsmail FİDAN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 
Etkin Barış ÇETİN  Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 
Ömer FİLİZOĞLU Elektrik Elektronik Mühendisliği
Mihrican KARATAŞ Jeoloji Mühendisliği/ Uygulamalı Jeoloji
Cennet ULUKAVAK Jeoloji Mühendisliği/ Ekonomik Jeoloji 
İbrahim ÜNALMIŞ Deniz Bilimleri ve  Teknolojisi/Deniz Jeolojisi ve Jeofiziği 
Ahmetcan İMBATESEN Deniz Bilimleri ve Teknolojisi/Canlı Deniz Kaynakları
Melih GÖRGÜLÜ Mekatronik Mühendisliği 
Cem BÜYÜKSURAL Mimarlık/Restorasyon
Mert ERGİN Mimarlık/Bina Bilgisi
Nilşah ÖZAR Mimarlık/Yapı Bilgisi
Arş. Gör. Çetin AKA Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı
Güzel Sanatlar Enstitüsü Sinem AYDIN Resim Anasanat Dalı
Fidel AKTEPE Seramik ve Cam Tasarımı 
Cemre CEMALİ Grafik 
Yiğit Mert ERKMEN Müzik 
Zeynep SOYKAN Müzik Teknolojisi 
Neslihan KARADAĞ Tekstil ve Moda Tasarımı 
Zeynep DİLLİOĞLU Opera 
İclal ÖZEN Geleneksel Türk Sanatları 
Müge YORGANCIOĞLU Fotoğraf 
Neşe ÖZYAVUZ Heykel 
Nisa YAĞCIOĞLU Müzik Bilimleri 
Ali KULAÇ Film Tasarımı 
Kamile Tutku ERDEM Sahne Sanatları 
Oğuzhan YALÇINER Sanat ve Tasarım 
Uluslararası Biyotıp ve Genom Enstitüsü Tutku YARAŞ Moleküler Biyoloji ve Genetik 
Hanife GÖKKAN Biyotıp ve Sağlık Teknolojileri 
Onkoloji Enstitüsü Sefayi Merve ÖZDEMİR Temel Onkoloji 
Hasan KUNTER Translasyonel Onkoloji 
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hatice Zeynep KOŞAR Laboratuvar Hayvanları Bilimi 
Nazlı ARSLAN Tıbbi Mikrobiyoloji 
Beste MERT Fizyoloji 
Elif Ezgi Su YILDIRIM Egzersiz Fizyolojisi 
Sefayi Merve ÖZDEMİR Temel Onkoloji 
Hasan KUNTER Transalasyonel Onkoloji 
Gizem ERMİŞ Biyofizik 
Caner ÇETİNKAYA Beden Eğitimi ve Spor 
Çiğdem TÜTÜNCÜ Hareket ve Antrenman Bilimi 
Büşra BAŞKAK Dental Mal. 
Melek CAN Medikal Fizik
Ahmet Efe YILMAZ Biyomekanik 
Savaş GÜL Per.Tek. 
Meltem KAYA Moleküler Tıp
Merve DERVİŞOĞLU İç Hastalıkları Hemşireliği 
Serap KURT Tıbbi Biyoloji 
Burcu VERİM Dil Konuşma Terapisi 
İlayda KİREMİTÇİ Temel Sinirbilimler 
  Ortopedik Fizyoterapi 
  Odyoloji 
  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 
Sosyal Bilimler Enstitüsü
ÜMMÜ NUR AK
Soner SÖYLER
Afet Yönetimi Anabilim Dalı
  Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı
Esin Begüm SAYLAN Arkeoloji Anabilim Dalı 
Samet KAYA Avrupa Birliği Anabilim Dalı
Gülşah KURT Çalışma Ekonomisi ve End. İliş. Anabilim Dalı
Nergis ÖZİSPA Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Anabilim Dalı
Volkan FİDAN Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Anabilim Dalı
Zeynep ÇAKIR Ekonometri Anabilim Dalı/Veri Yönetim ve Analizi 
Oğuzcan SEVER Felsefe Anabilim Dalı
Yetgin ULUAĞAÇ Felsefe ve Din Bil. Anabilim Dalı
Büşra Nur ATAK Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim Dalı 
Fatma Aymira YOLCU Genel Dilbilim
Beril Burcu BİLEN İktisat Anabilim Dalı/Yüksek Lisans
Mert ABAY İngilizce İktisat Anabilim Dalı
Zülfiye ALTUN İslam Tarihi ve San. Anabilim Dalı
Olcan KIRKLAR İşletme Anabilim Dalı Yönetim Org. 
Sedat ATAK Kadın Çalışmaları Anabilim Dalı 
Rukiye Merve SAKARYA Kamu Hukuku Anabilim Dalı 
Ahmet Berke KIRUK Kamu Yönetimi Anabilim Dalı 
Arzum KARABURUN Karşılaştırmalı Edebiyat Anabilim Dalı
Selen AYTEN Maliye Anabilim Dalı Mali Hukuk 
Zeynep Melissa SEYFİOĞLU Mütercim Tercümanlık Anabilim Dalı
Duygu AKGÜN Müzecilik Anabilim Dalı
Begüm Nur TOLON Özel Hukuk Anabilim Dalı
Tuğçenaz ELÇİL Psikoloji Anabilim Dalı
Elif YILDIRIM Sağlık Hukuku Anabilim Dalı
Beyza ŞİMŞEK Sosyoloji Anabilim Dalı
Orkun KILINÇ Stratejik Araştırmalar Anabilim Dalı 
Berkay KÖKLÜ Tarih Anabilim Dalı
Tolga Kaan DEĞİRMENCİ Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalı
Kardelen BALLI Toplam Kalite Yönetimi Anabilim Dalı
Soner SÖYLER Turizm İşletmeciliği Anabilim Dalı
Aleyna AYGÜN Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı
Ahmet Çağrı BARTAN Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı
Gonca ATAK Uluslararası İşl. ve Tic. Anabilim Dalı Dış Tic.
Emre PALA Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı
İrem Ceren GEREN Bilgi Yönetimi ABD/Ar-Ge ve İnovasyon 
Ege Ilgın DEDİZ İngilizce İşletme Anabilim Dalı
Fakülteler Buca Eğitim Fakültesi Esra ER Biyoloji Eğitimi Anabilim Dalı
Hacı Ertuğrul ERDİ Fizik Eğitimi Anabilim Dalı
Gülcan Ebru YILDIRIM İlköğretim Matematik Öğretmenliği 
Adnan ÖZTÜRK Kimya Eğitimi Anabilim Dalı
Hatice Tuğçe BAL Matematik Öğretmenliği 
Mert FATİH Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı
Ekrem ÖZCAN Coğrafya Eğitimi Anabilim Dalı
Eylül Deniz AKTOPRAK Sınıf Eğitimi Anabilim Dalı
Berilsu SUBAŞI Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi Anabilim Dalı
Damla IRMAK Fransız Dili Eğitimi Anabilim Dalı
İrem AKOĞLU Alman Dili Eğitimi Anabilim Dalı
Hanife GÜNDÜZ Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı
Mert KARAOĞLU İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalı
İlayda AKÇAY Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı
Gamze FIŞKIN ŞAHİN Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı
Abidin AYGÜN Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı
Sude Naz DİKİCİSOY Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı
Özlem Melsa ÖZARI Tarih Eğitimi Anabilim Dalı
Aymila AKIN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı
Sıla BOYACI Özel Eğitim Öğretmenliği 
Mustafa Evren TOSUN Müzik Eğitimi Anabilim Dalı
Denizcilik Fakütesi Ruken İPEK Denizcilik İşletmeleri Yönetimi
Mert SUCU Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
Taylan Özgür KADIOĞLU Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
Tuğba ENEŞ Lojistik Yönetimi
Diş Hekimliği Fakültesi Beyza KAYMAZ Diş Hekimliği
Şeyma Nur GENBAY Diş Hekimliği
Yunus ZİREK Diş Hekimliği
Edebiyat Fakültesi Yağmur EKENEL Amerikan Kültürü ve Edebiyatı 
 Merve İPEK Arkeoloji 
Buse ATAKLI Dilbilimi
İlgi Berfu ÜSTÜNDAĞ Felsefe
Damla ÖZCAN Karşılaştırmalı Edebiyat 
Sinem ALPASLAN Mütercim Tercümanlık 
Merve ÖZDAĞDAĞ Müzecilik 
Berfin ELÇİN Psikoloji 
 Zeynep UZUN Sosyoloji 
Özlem Ceylin ÖZMERCAN Tarih
Gül BAYRAM Türk Dili ve Edebiyatı
Fen Fakültesi Recep Özgür MIH Bilgisayar Bilimleri 
İrem Nur UĞUREL Biyoloji
Umut ÖZKANARYALIOĞLU Kimya 
Dicle YILMAZ Fizik
Kürşat KELEK Matematik
Ezgi NESRİTÜRK İstatistik 
Fizik ve Rehabilitasyon Fakültesi Melis AKIN Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 
Kardelen YALAP Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 
Ceren DİZ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 
Zana GÜNDÜZ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Buket ÜLKÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 
Güzel Sanatlar Fakültesi Pınar DAĞAŞAN Çizgi Film ve Animasyon
Ege KÜNTAY Film Tasarımı ve Yönetmenliği
Ezgi ŞELE Film Tasarımı ve Yazarlığı
CEM ÖZER Fotoğraf
Yeşim Akkartal FEATHERS Çini Tasarımı ve Onarımı
Sinem ARSLAN Halı, Kilim ve Geleneksel Kumaş Desenleri 
Adile KARAHAN Tezhip Sanatı 
Dilara Aynur ÖLMEZ Hat Sanatı 
Naz BAĞIRKAN Grafik Tasarımı
Eda BEKDAŞ Grafik Sanatlar
Tarhan ÖĞÜTCÜ Heykel
Yağmur YEŞİL Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi
İvanna ZHYDENKO Moda Giyim Tasarımı
Duygu ACI Tekstil Tasarımı
Nazlıcan İNANÇ Aksesuar Tasarımı
Batuhan ERGİN Müzikoloji
Selim KAYA Resim
Cem GÜMÜŞ Drama Yazarlığı ve Dramaturji
Duru DİRİK Sahne Tasarımı
İlayda YILDIRIM Oyunculuk
Muhammet Emir TAŞDEMİR Seramik ve Cam
Hemşirelik Fakültesi Umut Kamil BOZKURT Hemşirelik
Sultan Dilan DÜŞEN Hemşirelik
Tülat Tuğçe YİĞİT Hemşirelik
Enes DAĞDELEN Hemşirelik
Şadiye GÖZEN Hemşirelik
Hukuk Fakültesi Melike BOZKURT Hukuk
Aliye ÖLMEZ Hukuk
Cemal Taylan SÖZÜDOĞRU Hukuk
Mustafa OĞUZ Hukuk
Berivan ALKIŞ Hukuk
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ece Pelin ELGİNÖZ İşletme
Canan BULUT İktisat
Burak ÖNDER Kamu Yönetimi
Sercan DENOĞLU Ekonometri
Harun OYMAK Maliye
Gazi GÜRBÜZ Çalş.Eko.ve End. İlşk. İ.Ö.
Nilin BÖREKÇİ Yönt.Bilişim Sist.
İlahiyat Fakültesi Zümrüt UREBE İlahiyat 
Zeynep Hilal Ebru HOŞAL İlahiyat 
Seval YALÇIN İlahiyat 
Ahmet KAVUK İlahiyat 
Gülsüm Rüveyda IRMAK İlahiyat 
Merve Nur AKSAN İlahiyat
Hamza ALKAN İlahiyat
Ezgi ALP İlahiyat
Kamil Naim ALTINTAŞ İlahiyat
Resul AKDENİZ İlahiyat
İşletme Fakültesi Erdinç ÜNAL İşletme
Sena TATAR Turizm İşletmeciliği
Gülce HAYTABAY Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Şevval Cingöz İktisat
Alsu ÜNSAL Uluslararası İlişkiler
Mimarlık Fakültesi Esma NUR Şehir ve Bölge Planlama
İsmail BUĞDAY Mimarlık
Mühendislik Fakültesi Muzaffer SEVİLİ Bilgisayar Mühendisliği 
Galip KÜÇÜKSÜMBÜL Çevre Mühendisliği
Enes ERTEN Elektrik Elektronik
Rahime Gökçehan METE Endüstri Mühendisliği
Burak MANGIRLI İnşaat Mühendisliği
Serhat ÇAPRAZ Jeofizik Mühendisliği 
Meltem MEZDE Jeoloji Mühendisliği 
Eyüp AKKAYA Maden Müh.
Barış Can LEYLA Makina Müh.
Hasan TURCAN Metaluji ve Malzeme Mühendisliği 
Irmak Gül EROĞLU Tekstil Mühendisliği 
Turizm Fakültesi Hilal BOZ Gastronomi ve Mutfak Sanatları 
Yerkem RAKHİMZHONOVA Turizm İşletmeciliği Bölümüm
Necat Hepkon Spor Bilimleri Fakültesi İpek UYAR Antrenörlük Eğitimi
Orçun FAZLA Spor Yöneticiliği
Melike BARIŞ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği
Tıp Fakültesi Sedenay SİFİL Dönem 6 Temsilcisi
Sami KOCAEKİZ Dönem 5 Temsilcisi
Mazlum AYALP Dönem 4 Temsilcisi
Ceren MARAL Dönem 3 Temsilcisi 
Ferhat AKALAN Dönem 2 Temsilcisi 
Muhammed Mahfuz ÖZTÜRK Dönem 1 Temsilcisi 
Veteriner Fakültesi Ahmet Tarık SAYMALI Veteriner Hekimliği
Gökçe AY Veteriner Hekimliği
Bejna DALGIÇ Veteriner Hekimliği
Yüksekokullar Devlet Konservatuvarı Lara Yıldız GÜNGELEN Sahne Sanatları / Opera
Savaş Can ÖZÜKAN Müzik / Piyano
Öykü İŞMAN Müzik / Kompozisyon
Deniz Ege ÇELİKOBA Müzik / Trompet
Yağmur GÖNÜL Müzik / Viyolonsel
Yaren SAĞDIÇ Sahne Sanatları / Bale Dansçılığı
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gizem ÖZER Uluslararası Ticaret
Emine ÖZEN Turizm İşletmeciliği
Serdar TAHTACI Gastronomi ve Mutfak Sanatları
Meslek Yüksekokulları Adalet Meslek Yüksekokulu Kadirhan IŞIK Adalet 
Buse ERDURAN Adalet 
Yağmur KOYUNCU Adalet 
Bergama Meslek Yüsekokulu Mehmet Samet SAÇMALI Mülkiyet Koruma ve Güvenlik / İş Sağlığı ve Güvenliği
Emirhan ÖZBEN Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri / İş Makineleri Operatörlüğü
Gizem TOPRAK Bilgisayar Teknolojileri / Bilgisayar Teknolojisi
Efes Meslek Yüksekokulu Hazal KAŞKA Gıda Teknolojisi
Berkant DEKTAŞ Turizm ve Otel İşletmeciliği
Ahmet Rasim ÖZTÜRK Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
İlker BAĞIR Kültüral Miraz ve Turizm
Sıla BULUT Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
İzmir Meslek Yüksekokulu Umut Emre DİNÇEL Bilgisayar Teknolojileri/Bilgisayar Programcılığı
Meryem AKKUYU Elektronik ve Otomasyon/Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
İlayda İÇİNGİR Büro Hizmetleri ve Sekreterlik/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Tan ŞAHİN Makine ve Metal Teknolojileri/ Döküm
Kaan İNCE Elektrik ve Enerji / Elektrik
Utku COŞKUN Elektronik ve Otomasyon/Elektronik Haberleşme Teknolojisi
Betül Ebrar AKGÜL Elektronik ve Otomasyon/Elektronik Teknolojisi
Leyla SAVAŞ Mimarlık ve Şehir Planlama/Harita ve Kadastro
Açelya FOÇALIOĞLU Elektrik ve Enerji / İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
Cengiz Kaan Gökseloğlu  İnşaat /İnşaat Teknolojisi
Emir SIRMAOĞLU Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojisi/Kimya Teknolojisi
Meyase KURKMAZ El sanatları/Kuyumculuk ve Takı Tasarımı
Mustafa Akın YÜCE Makine ve Metal Teknolojileri/ Makine
Berkay ERİCEK Makine ve Metal Teknolojileri/ Makine, Resim ve Konstrüksiyonu
Beste AKILLILAR Elektronik ve Otomasyon/ Mekatronik 
Zerda ADEN Muhasebe ve Vergi / Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Aslı KAPANCIOĞLU Nükleer tıp Teknikleri
Ebrar ERŞAHİN İlk ve Acil Yardım
Evrim AK Odyometri
Ezgi UYSAL Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Rana ÇELİK Radyoterapi
Yağmur ADIGÜZEL Tıbbi Görüntüleme Teknikleri
Zehra GÜL Anestezi
Zişan Nur ÖZÇELİK Tıbbi Laboratuvar Teknikleri
Leylanur YARDIMCI Ağız ve Diş Sağlığı
Torbalı Meslek Yüksekokulu Semanur SAY Makine ve Metal Teknolojileri/ Kaynak Teknolojisi
Enes KÖROĞLU İnşaat/ Geoteknik
Buğrahan CEYLAN Madencilik ve Maden Çıkarma/Sondaj Teknolojisi
Nisa Nur BÜYÜKKÜTÜK Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri /Endüstriyel Cam Seramik
Muhammed Erkan ÖZKAN Madencilik ve Maden Çıkarma /Madencilik Teknolojisi
Ümit TAŞ İnşaat/Doğal Yapı Taşları Teknolojisi
Çisem ATAY İnşaat/Doğal Yapı Taşları Teknolojisi