DEÜ Mezunlar Günü Anketi


Değerli Mezunumuz,

Dokuz Eylül Üniversitesi, araştırma üniversitesi kimliği ile ülkemizin yükseköğretimdeki saygın markalarından biri olarak güçlü kurumsal kökleri ve değişime açık dinamik yapısıyla, eğitim, araştırma ve toplumsal hizmet alanlarında öncü bir kurum olması siz değerli mezunlarımız ile mümkün olmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana 260 binden fazla mezun veren ve 40 yılı aşan mazisinde her daim öncül olmayı hedefleyen üniversitemiz, aidiyet duygusunu geliştirmeye de önem vermektedir. Eğitim programlarını, dijital dönüşümü de dikkate alarak sürekli geliştiren üniversitemiz, öğrenci merkezli eğitim politikası ile farklı disiplinlerde yetkin mezunlar vermekte, milli ve manevi değerlerinden güç alan çağdaş bireyler yetiştirmektedir. Bu kapsamda, kariyer gelişimini destekleyici çalışmalar yapmakta, öğrenci ve mezunlarına istihdam fırsatları sunmaktadır. Her mezununu ailesinin bir ferdi olarak gören kurumumuzun bu duruşu, aslında geleceği birlikte ve bilimle inşa etme arzusunun bir sonucudur.

Dokuz Eylül Üniversitesi ailesi olarak, varlığınız ile güçlü olduğumuza ve hayatın bütün gerçekliklerinde bir arada olmamız gerektiğine inanıyoruz. Çünkü, sadece alınan diploma veya belgelerin değil insani değerleri ilke edinen ortak duyguların bizleri yaklaştırdığını düşünüyoruz. Bu bağlamda üniversitemizden mezun olma ayrıcalığına ve onuruna sahip sizlerle “Mezunlar Günü” etkinliğimizi planlıyor ve bir arada olarak bağlarımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda  1982-1987 yılları arasında üniversitemizden mezun olan ve o dönemde kep ve cüppe töreni yapılmayan mezunlarımızla temsili bir mezuniyet töreni yapmak için sizlerle tekrar bir araya gelmek istiyoruz.

Aşağıda yer alan anketimiz bu amaçla hazırlanmıştır. Anketimizi yanıtlayarak programımızı belirlememize yardımcı olacağınıza inanıyoruz.

Bugüne kadar ülkemiz ve insanlığın geleceği adına yaptığınız çalışmalarınızdan dolayı içtenlikle teşekkür ediyor; geleceği inşa edeceğimiz günlerde sizlerle birlikte üretmeye devam etmek istiyoruz. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve huzur dolu bir hayat geçirmenizi diliyor; siz mezunlarımızı sevgiyle selamlıyoruz.

 

DEÜ KVKK Mezun Odaklı Etkinlik Katılımcısı Aydınlatma Metni  

 

(evlilik /isim değişikliği sebebiyle değişiklik yaşamışsanız lütfen öğrenci olduğunuz dönemdeki bilgilerinizi iletin)

Lütfen programın adını tam olarak yazınız.

 

Üniversitemiz etkinliklerinden ve mezunlara sağlanan olanaklardan. Haberdar olmak için Mezun Bilgi Sistemi üzerinden üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: https://mezun.deu.edu.tr/2000-yili-oncesi-mezun-basvuru/